HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS TRS

Contact

Locatie:

  • Voetbalvereniging FC Rijnvogels
  • Sportpark De Kooltuin
  • 1e Mientlaan
  • 2223 LC Katwijk aan den Rijn
  • Tel: 071 40 15075

Correspondentieadres:

  • Voetbalvereniging FC Rijnvogels
  • Postbus 2048
  • 2220 TA Katwijk ZH

Belangrijke e-mailadressen:

  • Algemene informatie
  • Secretariaat
  • Stichting de Kooltuin
  • Ledenadministratie
  • Jeugdbestuur
  • Clubblad
  • Businessclub
  • Supportersvereniging
  • Wedstrijd secretariaat Senioren
  • Wedstrijd secretariaat Jeugd
  • Toernooien
  • Dames voetbal
  • G-Voetbal
  • Keepers
  • Webteam
  • info@fcrijnvogels.nl
  • secretariaat@fcrijnvogels.nl
  • kooltuin@fcrijnvogels.nl
  • ledenadministratie@fcrijnvogels.nl
  • jeugdbestuur@fcrijnvogels.nl
  • pr@fcrijnvogels.nl
  • businessclub@fcrijnvogels.nl
  • svkooltuinstrijders@gmail.com
  • wedstrijdsecretariaatsenioren@fcrijnvogels.nl
  • wedstrijdsecretariaatjeugd@fcrijnvogels.nl
  • toernooien@fcrijnvogels.nl
  • dames@fcrijnvogels.nl
  • gvoetbal@fcrijnvogels.nl
  • keepers@fcrijnvogels.nl
  • webteam@fcrijnvogels.nl

Overzicht contactpersonen:

  • Public relations
  • Piet van Kampen
  • 06 23874021

 

  • Mediacontacten (lokale radio/tv)
  • Jaap Kloos
  • 06 49712515

 

  • Consul
  • Kees van Kampen
  • 06 22364691

 

  • Wedstrijdsecretariaat Heren 1 – 3
  • Peter de Koning
  • 06 22764981

 

  • Wedstrijdsecretariaat Heren 4 – 14
  • Johan van der Luijt
  • wedstrijdsecretariaatsenioren@fcrijnvogels.nl

 

  • Wedstrijdsecretariaat Jeugd
  • Gerrit Ouwehand
  • 071 4024736

 

  • Wedstrijdsecretariaat Dames/Meiden
  • Peter van den Berg
  • 06 50460475

 

  • Coordinator G-Voetbal
  • Bert van der Eijkel
  • 06 51823455

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media