HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Contact

Bezoekadres:

  • Voetbalvereniging FC Rijnvogels
  • Sportpark De Kooltuin
  • 1e Mientlaan
  • 2223 LG Katwijk aan den Rijn
  • Tel: 071 40 15075

Correspondentieadres:

  • Voetbalvereniging FC Rijnvogels
  • Postbus 2048
  • 2220 TA Katwijk ZH

Belangrijke e-mailadressen:

  • Algemene informatie
  • Ledenadministratie
  • Ledenpassen
  • Facturen
  • Voorzitter
  • Vicevoorzitter
  • Penningmeester
  • Secretariaat
  • Algemene zaken
  • Facilitaire zaken
  • Stichting de Kooltuin
  • Sleutelbeheer
  • Kledingshop
  • Kleding
  • Materialen
  • Schoonmaak
  • ICT zaken
  • Accomodatieplanning
  • Techn. commissie heren
  • Techn. commissie vrouwen
  • Wedstrijdsecr. senioren
  • Wedstrijdsecr. jeugd
  • Hoofdjeugdopleiding
  • Damesafdeling
  • G-Voetbal
  • Oefenwedstrijden
  • Toernooien
  • PR zaken
  • Businessclub
  • Kantine
  • Verhuur
  • Evenementen
  • Normen en waarden
  • Vertrouwenspersoon
  • Vrijwilligers
  • Veiligheid
  • info@fcrijnvogels.nl
  • ledenadministratie@fcrijnvogels.nl
  • ledenpassen@fcrijnvogels.nl
  • facturen@fcrijnvogels.nl
  • voorzitter@fcrijnvogels.nl
  • vicevoorzitter@fcrijnvogels.nl
  • penningmeester@fcrijnvogels.nl
  • secretariaat@fcrijnvogels.nl
  • algemenezaken@fcrijnvogels.nl
  • facilitair@fcrijnvogels.nl
  • kooltuin@fcrijnvogels.nl
  • sleutelbeheer@fcrijnvogels.nl
  • kledingshop@fcrijnvogels.nl
  • kleding@fcrijnvogels.nl
  • materialen@fcrijnvogels.nl
  • schoonmaak@fcrijnvogels.nl
  • ict@fcrijnvogels.nl
  • accomodatieplanning@fcrijnvogels.nl
  • tc@fcrijnvogels.nl
  • tcvrouwen@fcrijnvogels.nl
  • wedstrijdsecretariaatsenioren@fcrijnvogels
  • wedstrijdsecretariaatjeugd@fcrijnvogels.nl
  • hjo@fcrijnvogels.nl
  • dames@fcrijnvogels.nl
  • gvoetbal@fcrijnvogels.nl
  • oefenwedstrijden@fcrijnvogels.nl
  • toernooien@fcrijnvogels.nl
  • pr@fcrijnvogels.nl
  • businessclub@fcrijnvogels.nl
  • kantine@fcrijnvogels.nl
  • verhuur@fcrijnvogels.nl
  • evenementen@fcrijnvogels.nl
  • normenenwaarden@fcrijnvogels.nl
  • vertrouwenspersoon@fcrijnvogels.nl
  • vrijwilligers@fcrijnvogels.nl
  • veiligheid@fcrijnvogels.nl

 

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media