COVID-19 Informatie
HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 41 (05/10/20 tm 11/10/20)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Dinsdag 6 oktober
20:003Rijnvogels, fc JO19-1(13&14) -DoCoS JO19-1(15&16) W.J. (Wilco) Kuijt
20:00FC Rijnvogels VR1(1&6) -Ned. Politie XI-tal(4&5) Souverijn, P.J. (Peter)
Woensdag 7 oktober
20:003FC Rijnvogels O23(13&14) -Ned. Politie XI-tal(15&16)
20:001Rijnvogels(10&11) -UNA(7&12) L.E. (Luca) Cantineau
Vrijdag 9 oktober
20:00veld 2Rijnvogels, fc 35+2 -Sporting Leiden 35+2
20:00veld 3Roodenburg 35+1 -Rijnvogels, fc 35+1
20:00veld 1Roodenburg 45+1 -Rijnvogels, fc 45+1
20:30veld 3Rijnvogels, fc 35+1 -Voorschoten`97 35+1
20:30veld 1Rijnvogels, fc 45+1 -UVS 45+1
20:30veld 3-Die Haghe/PGS/ToofanDie Haghe VR30+2 -Rijnvogels, fc VR30+1
21:00veld 3-Die Haghe/PGS/ToofanRijnvogels, fc VR30+1 -Voorschoten`97 VR30+1
21:00veld 2Noordwijk 35+1 -Rijnvogels, fc 35+2
21:00veld 1Rijnsburgse Boys 45+1 -Rijnvogels, fc 45+1
21:30veld 2Rijnvogels, fc 35+2 -Quick Boys 35+2
21:30veld 1Rijnvogels, fc 45+1 -Valken'68 45+1
21:30veld 3Quick Boys 35+1 -Rijnvogels, fc 35+1
21:30veld 3-Die Haghe/PGS/ToofanDie Haghe VR30+3 -Rijnvogels, fc VR30+1
22:00veld 3Rijnvogels, fc 35+1 -Noordwijk 35+3
22:00veld 3-Die Haghe/PGS/ToofanRijnvogels, fc VR30+1 -Quick Boys VR30+1
22:00veld 2Voorschoten`97 35+3 -Rijnvogels, fc 35+2
Zaterdag 10 oktober
08:30veld 5VVSB MO13-1 -Rijnvogels, fc MO13-1
08:30veld 3Voorschoten`97 MO15-4 -Rijnvogels, fc MO15-2
09:00veld 4Rijnvogels, fc JO14-2 -Voorschoten`97 JO14-5
09:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels JO13-1G -Valken'68 JO13-1
10:00veld 4Rijnvogels, fc JO13-2 -DoCoS JO13-3
10:00veld 9A-AlphiaAlphia JO12-1 -Rijnvogels, fc JO12-1
10:30veld 3Rijnvogels, fc JO15-1 -DWO JO15-1
10:30veld 4Rijnvogels, fc MO17-1 -Laakkwartier MO17-1
11:00veld 2Rijnvogels, fc VR2 -FC Oegstgeest VR1
11:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO19-1 -Rijnsburgse Boys JO19-1
11:45veld 1Jodan Boys, de 2 -Rijnvogels, fc 2
12:00veld 4Rijnvogels, fc 6 -SJZ 3
12:00veld 2Rijnvogels, fc JO17-4 -Graaf W II VAC JO17-4
12:00veld 2 18/19 N.B. tot 1/9SJC MO15-1 -Rijnvogels, fc MO15-1
12:10veld 1Meerburg 2 -Rijnvogels, fc 3
12:15veld 2RCL JO14-1 -Rijnvogels, fc JO14-1
12:30veld 3Rijnvogels, fc JO17-3 -Woubrugge JO17-2
12:30veld 4Rijnvogels, fc JO19-2 -Sporting Leiden JO19-1
12:45veld 2Warmunda, sv 2 -Rijnvogels, fc 4 H.G. (Henny) van Velzen
13:00veld 8 JO12 & 11FC Lisse JO17-2 -Rijnvogels, fc JO17-1
13:00veld 2Rijnvogels, fc 5 -ARC 10
13:15veld 5Foreholte JO17-3 -Rijnvogels, fc JO17-2
13:45veld 6FC Oegstgeest 11 -Rijnvogels, fc 8
14:30veld 6Voorschoten`97 12 -Rijnvogels, fc 7
14:30veld 3Rijnvogels, fc 9 -Meerburg 6
14:30veld 3 geen A-cat.Rijnsburgse Boys 12 -Rijnvogels, fc 10
14:30veld 4Rijnvogels, fc VR3 -Van Nispen VR3
14:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc VR1 -Wartburgia asv VR1
14:30veld 1 FC 's-Gravenzande -Rijnvogels
14:30veld 4-UVS/LSVV70UVS 3 -Rijnvogels, fc 6

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media