HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 14 (01/04/19 tm 07/04/19)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 3 april
19:001Rijnvogels JO17-1(15) -Ter Leede JO17-1(12)
Vrijdag 5 april
20:00veld 2 lichtRijnvogels, fc 35+2 -Rijnvogels, fc 35+1
20:30veld 2 lichtRijnvogels, fc 35+1 -Voorschoten`97 35+1
21:00veld 2 lichtHBS 35+1 -Rijnvogels, fc 35+1
21:00veld 2 lichtVoorschoten`97 35+1 -Rijnvogels, fc 35+2
21:30veld 2 lichtRijnvogels, fc 35+1 -Voorschoten`97 35+2
21:30veld 2 lichtRijnvogels, fc 35+2 -HBS 35+1
22:00veld 2 lichtVoorschoten`97 35+2 -Rijnvogels, fc 35+2
Zaterdag 6 april
08:30veld 3 lichtRijnvogels, fc JO15-1 -Roodenburg JO15-1
08:30Foreholte JO7-1 -Rijnvogels JO7-1
08:30veld 3UVS JO13-2007-1 -Rijnvogels JO13-2007-1
08:30veld 2 lichtRijnvogels, fc JO10-2 -VEP JO10-1
08:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO14-1 -Ter Leede JO14-1
08:30veld 2 lichtRijnvogels, fc JO12-1 -SJC JO12-2
08:30veld 4Rijnvogels, fc MO13-1 -Floreant MO13-1
08:30veld 2 lichtRijnvogels, fc JO9-1 -RCL JO9-2
08:45veld 4VELO JO14-3 -Rijnvogels, fc JO14-3
09:45veld 4 licht geen A-cat.Rijnsburgse Boys JO8-2 -Rijnvogels, fc JO8-1
09:45veld 4 lichtGraaf W II VAC JO8-7 -Rijnvogels JO8-3M
10:00veld 2 lichtRijnvogels, fc JO11-1 -TOGB JO11-1
10:00veld 2 lichtRijnvogels, fc JO8-2 -Ter Leede JO8-3
10:00Alphia veld 9 lichtAlphia JO17-1 -Rijnvogels, fc JO17-1
10:00veld 3 licht geen A-cat.Rijnsburgse Boys JO10-5 -Rijnvogels, fc JO10-4
10:00veld 2 lichtRijnvogels, fc JO9-2 -WVC JO9-1
10:15veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc MO15-1 -Katwijk MO15-2
10:15veld 3 lichtRijnvogels, fc JO19-1 -CVC Reeuwijk JO19-1
10:15veld 4 (1 kwart veld)Wassenaar, s.v. JO10-2 -Rijnvogels, fc JO10-3
10:15veld 4Rijnvogels, fc JO17-4 -Rijnsburgse Boys JO17-3
10:20veld 2Blauw-Zwart JO11-2 -Rijnvogels, fc JO11-2
10:30veld 2c 7-talUVS G2 -Rijnvogels, fc G1
11:00veld 3 JO10& 9 & 8FC Lisse 2 -Rijnvogels, fc 2
11:00veld 4DSO JO14-5 -Rijnvogels, fc JO14-4
11:30veld 2 lichtRijnvogels, fc MO11-2 -S.V. Kickers'69 MO11-1
11:30veld 2 lichtRijnvogels, fc JO11-3 -Alphen JO11-4
11:55veld 3 lichtHVV JO10-2 -Rijnvogels, fc JO10-1
12:00veld 2Woubrugge JO15-2 -Rijnvogels, fc JO15-2
12:00Veld 2FC Oegstgeest VR3 -Rijnvogels, fc VR4 Afgeschermd
12:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO17-2 -Quick Boys JO17-7
12:15veld 4Rijnvogels, fc JO19-2 -Blauw-Zwart JO19-3
12:15veld 3 lichtRijnvogels, fc 5 -UVS 4
14:30veld 4Rijnvogels, fc 6 -Blauw-Zwart 5
14:30 veld 1 lichtJodan Boys -Rijnvogels
14:30veld 1 lichtKagia 3 -Rijnvogels, fc 3
14:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc VR1 -Berkel VR1
14:30veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels, fc 9 -Quick Boys 20
14:30veld 3 lichtRijnvogels, fc 4 -Sporting Leiden 5
14:30veld 2 lichtRijnvogels, fc 7 -LSVV 70 4
15:00veld 7 RKAVV lichtRKAVV VR1 -Rijnvogels, fc VR2
16:00veld 5SJC 6(7) -Rijnvogels, fc 8(8)

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media