HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 10 (02/03/20 tm 08/03/20)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Dinsdag 3 maart
20:00De Dijk O23 -Rijnvogels O23
20:00veld 1Dijk De asv O23 -Rijnvogels, fc O23 Afgeschermd
Zaterdag 7 maart
09:00Rijnvogels JO7-1 -Katwijk JO7-2
14:15veld 3 lichtRijnvogels, fc 10 -Kagia 7
11:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc 2 -Barendrecht 2
12:15veld 3 lichtRijnvogels, fc 3 -Katwijk 4
10:30veld 2 lichtRijnvogels, fc G1 -SEV G1G
09:00veld 3 lichtRijnvogels, fc JO11-1 -RCL JO11-1G
09:00veld 2 lichtRijnvogels, fc JO11-2 -Foreholte JO11-4
09:00veld 3 lichtRijnvogels, fc JO11-4 -Altior JO11-2
09:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO13-1 -DOSR JO13-1
10:30veld 3 lichtRijnvogels, fc JO13-2 -Sporting Leiden JO13-1
09:00veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels, fc JO13-3 -Roodenburg JO13-1
10:30veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels, fc JO15-2 -ASC JO15-3G
12:15veld 4Rijnvogels, fc JO17-2 -UNO vv JO17-1
14:15veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO19-2 -Rijnsburgse Boys JO19-2
09:00veld 2 lichtRijnvogels, fc JO8-1 -SJC, JO8-2G
10:30veld 2 lichtRijnvogels, fc JO8-2M -ASC JO8-8
10:30veld 2 lichtRijnvogels, fc JO9-1G -SJC JO9-3
09:00veld 4Rijnvogels, fc MO15-1 -Meerburg MO15-1
12:15veld 2 lichtRijnvogels, fc VR3 -Voorschoten`97 VR1
14:15veld 2 lichtRijnvogels, fc VR4 -Blauw-Zwart VR1
14:30veld 3 lichtDoCoS 8 -Rijnvogels, fc 9 Afgeschermd
15:00veld 1Eldenia VR1 -Rijnvogels, fc VR1
15:00veld 1FC Lisse 6 -Rijnvogels, fc 6
08:30Veld 4FC Oegstgeest MO13-2 -Rijnvogels, fc MO13-2
14:45Veld 1FC Oegstgeest VR1 -Rijnvogels, fc VR2
14:00veld 2 lichtHBS JO17-2 -Rijnvogels, fc JO17-1
14:30veld 1Jodan Boys -Rijnvogels
11:30veld 1 lichtLSVV 70 3 -Rijnvogels, fc 5
08:30veld 5 lichtQuick Boys JO12-2 -Rijnvogels, fc JO12-1
08:30veld 4 lichtRCL JO15-5G -Rijnvogels, fc JO15-1
08:30veld 2 lichtRijnsburgse Boys JO14-1 -Rijnvogels, fc JO14-1
14:00veld 6 RKAVVRKAVV MO15-3 -Rijnvogels, fc MO15-2 LEIDER of OUDER
10:00veld 2 lichtROAC JO11-2 -Rijnvogels, fc JO11-3G
12:00veld 2Roodenburg 3 -Rijnvogels, fc 4
11:15veld 3 LICHT SJC JO19-2 -Rijnvogels, fc JO19-3
12:30veld 4SVC'08 JO17-3 -Rijnvogels, fc JO17-3 M.W. (Mark) Fokker
08:30Veld 7 C Ter Leede en TeylingenTer Leede JO8-2 -Rijnvogels, fc JO8-3
14:00veld 2Valken'68 7 -Rijnvogels, fc 7
10:00veld 4Valken'68, JO8-4M -Rijnvogels, fc JO8-4
10:30veld 3 lichtVDL MO17-1 -Rijnvogels, fc MO17-1
10:30veld 5VELO JO19-2 -Rijnvogels, fc JO19-1
10:00HoofdveldVVSB MO13-1 -Rijnvogels, fc MO13-1

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media