HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 05 (30/01/23 tm 05/02/23)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Zaterdag 4 februari
08:30veld 4 A1Foreholte JO8-4 -Rijnvogels, fc JO8-2
09:00veld 3 AKagia JO11-1 -Rijnvogels, fc JO11-1
09:00veld 2 B2Rijnvogels, fc JO10-3 -Meerburg, JO10-5JM
09:00veld 3 BRijnvogels, fc JO11-2 -Quick Boys JO11-9
09:00veld 3 ARijnvogels, fc MO12-1 -Valken'68 JO12-3
09:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO14-1 -Quick Boys JO14-2
09:00veld 4Rijnvogels, fc JO14-2 -FC Lisse JO14-3
09:00veld 3 BBlauw-Zwart JO12-3 -Rijnvogels, fc JO12-1
09:00veld 2 B1FC Rijnvogels A -Foreholte C JO7 competitie
09:00veld 2 A2FC Rijnvogels B -Van Nispen A JO7 competitie
09:00veld 2 A1Rijnvogels, fc JO10-2 -Meerburg JO10-7
09:45veld 2SJZ MO15-1 -Rijnvogels, fc MO15-1
10:00veld 2 A1ASC MO9-1 -Rijnvogels, fc JO9-2
10:15veld 2 ARijnvogels, fc G1 -Zinkwegse Boys G1
10:30veld 3Rijnvogels, fc MO17-2 -Blauw-Zwart MO17-1 (9-tal)
10:30veld 2 B2Rijnvogels, fc JO10-1 -SJC, JO10-3JM
10:30veld 2 B1Rijnvogels JO9-1JM -SV Warmunda, JO9-1
10:302C A1 - veld 2CRijnvogels, fc JO8-1 -VVSB JO8-5
10:30veld 4Rijnvogels, fc JO16-2 -Voorschoten`97 JO16-5
10:30veld 3Rijnvogels, fc MO17-2 -DoCoS MO17-1
11:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc 2 -Rijnsburgse Boys 2 S. (Steven) van Erven
12:15veld 3Rijnvogels, fc JO18-2 -MMO JO18-1
12:15veld 2Rijnvogels, fc MO17-1 -VVSB MO17-1
12:15veld 4Rijnvogels, fc JO19-1 -RCL JO19-1
12:302C - veld 2CRijnvogels Mini/Kabouters -Trainen
13:00veld 2Olympia JO16-1 -Rijnvogels, fc JO16-1
13:00veld 2FC Lisse VR1 -Rijnvogels, fc VR2
13:00veld 5FC Lisse JO18-2 -Rijnvogels, fc JO18-1
13:00veld 4Graaf W II VAC JO15-4 -Rijnvogels, fc JO15-2
13:15veld 2DIOS sv. JO15-1 -Rijnvogels, fc JO15-1
13:1512-veld 1-WartburgiaWartburgia asv VR1 -Rijnvogels, fc VR1 Afgeschermd
14:00veld 3Valken'68 4 -Rijnvogels, fc 5
14:30veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels, fc VR5 -Football Factory VR1
14:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels -Sportlust '46 W.H. (Willem) Kuijntjes
14:30veld 2Rijnvogels, fc 3 -DoCoS 3
14:30veld 3Rijnvogels, fc 4 -Voorschoten`97 5
14:30veld 4Rijnvogels, fc 8 -RCL 11
14:30veld 1-Vitesse D/SEPSEP VR1 -Rijnvogels, fc VR4
14:30veld 3S.V. Kickers '69 3 -Rijnvogels, fc 9
14:45veld 4FC Oegstgeest 7 -Rijnvogels, fc 7 D. (Dirk) Schaap

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media