HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS TRS

Speelschema week 05 (28/01/19 tm 03/02/19)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 30 januari
19:00veld 1 (4 wedstrijden)HBS JO14-2 -Rijnvogels, fc JO14-2
Zaterdag 2 februari
08:30veld 5 LICHTSJC JO8-3 -Rijnvogels, fc JO8-2
08:30veld 6 lichtVoorschoten`97 JO14-1 -Rijnvogels, fc JO14-1
08:30Veld 5FC Oegstgeest JO10-1 -Rijnvogels, fc JO10-1
08:45veld 2 lichtRijnvogels JO8-3M -Rijnsburgse Boys JO8-7
08:45veld 2 lichtRijnvogels, fc JO10-2 -Meerburg JO10-3G
08:45veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels, fc JO14-4 -DHL JO14-3
08:45veld 2 lichtRijnvogels, fc JO12-1 -Lugdunum JO12-1
08:45veld 4Rijnvogels, fc MO13-1 -Voorschoten`97 MO13-1
08:45veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO15-1 -Quintus JO15-1
08:45veld 3 lichtRijnvogels, fc JO11-2 -Meerburg JO11-3
08:45veld 3 lichtRijnvogels, fc MO11-1 -Quick Boys MO11-1
09:00veld 6VVSB JO15-5 -Rijnvogels, fc JO15-2
09:30veld 5 lichtVoorschoten`97 JO8-2 -Rijnvogels, fc JO8-1
09:45veld 1Voorschoten`97 JO14-4 -Rijnvogels, fc JO14-3
10:00veld 2Valken'68 MO13-1 -Rijnvogels, fc MO13-2
10:15veld 3 lichtRijnvogels, fc JO19-1 -Van Nispen JO19-1
10:15veld 2 lichtRijnvogels, fc JO9-1 -Teylingen JO9-1
10:15veld 2 lichtRijnvogels, fc JO9-2 -Woubrugge JO9-1
10:15veld 2 lichtRijnvogels, fc MO11-2 -DSO MO11-1
10:30veld 4Rijnvogels, fc MO15-1 -Foreholte MO15-1
10:30veld 3 pupillenWarmunda, sv JO10-2 -Rijnvogels, fc JO10-4
10:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels JO13-2007-1 -Rijnsburgse Boys JO13-2007-1
10:30veld 3 FC 's-Gravenzande G1 -Rijnvogels, fc G1
10:30veld 4 lichtQuick Boys JO10-5 -Rijnvogels, fc JO10-3
10:30veld 4 Alphense Boys JO17-3(K-11) -Rijnvogels, fc JO17-1(K-12)
10:30veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels, fc JO17-4 -ASC JO17-3
10:30Rijnvogels Mini/Kabouters -Trainen sporthal de Terp
11:15veld 4Valken'68 JO12-2 -Rijnvogels, fc JO12-2
11:30veld 2 lichtRijnvogels, fc JO11-3 -SJC JO11-3
11:30veld 2 lichtGraaf W II VAC JO14-4 -Rijnvogels, fc JO14-2
11:30veld 1 lichtExcelsior M. 2 -Rijnvogels, fc 2
12:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc 6 -FC Lisse 5
12:00Ter Leede 3 -Rijnvogels 3
12:15veld 4 lichtKMD MO17-1 -Rijnvogels, fc MO17-1
12:15veld 4Rijnvogels, fc JO19-2 -VVSB JO19-3
12:15veld 2 lichtDoCoS VR1 -Rijnvogels, fc VR4
13:00veld 3SV Leidschenveen JO11-1 -Rijnvogels, fc JO11-1
13:00veld 2 lichtRijnvogels, fc JO17-2 -Abbenes JO17-1G
14:00veld 2Noordwijk VR1 -Rijnvogels, fc VR3
14:30veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels, fc 9 -VVSB 9
14:30veld 4Rijnvogels, fc 4 -Rijnsburgse Boys 4
14:30veld 3 lichtRijnvogels, fc 5 -VVSB 5
14:30veld 8 licht (Ter Leede)Ter Leede 7 -Rijnvogels, fc 8
14:30veld 1 licht (Ter Leede)Ter Leede -Rijnvogels
14:30Rijnvogels VR1 -RVVH VR1

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media