HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 40 (03/10/22 tm 09/10/22)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Dinsdag 4 oktober
20:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels(10) -VVOG(11) J. (Jelle) Besselsen
Woensdag 5 oktober
18:30veld 3Rijnvogels, fc JO18-1(16) Noordwijk JO18-1(12)
19:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels JO14-1(10) -vv Koudekerk JO14-1(11)
Vrijdag 7 oktober
19:30veld 1 BDUNO 45+2 -Rijnvogels, fc 45+1
20:00veld 1 BRijnvogels, fc 45+1 -Rijnsburgse Boys 45+1
20:00veld 2 BFC Oegstgeest 35+1 -Rijnvogels, fc 35+1
20:00veld 4 AVoorschoten`97 VR30+1 -Rijnvogels, fc VR30+1
20:00veld 8-Ter Leede BSJC VR30+1 -Rijnvogels, fc VR30+2
20:30veld 2 BRijnvogels, fc 35+1 -Katwijk 35+3
20:30veld 8-Ter Leede BRijnvogels, fc VR30+2 -Katwijk VR30+1
20:30veld 1 ADoCoS 45+1 -Rijnvogels, fc 45+1
20:30veld 4 BSporting Leiden VR30+1 -Rijnvogels, fc VR30+1
21:00veld 1 ARijnvogels, fc 45+1 -Noordwijk 45+1
21:00veld 4 BRijnvogels, fc VR30+1 -Lugdunum VR30+2
21:00veld 2 AQuick Boys 35+5 -Rijnvogels, fc 35+1
21:00veld 8-Ter Leede AQuick Boys VR30+1 -Rijnvogels, fc VR30+2
21:30veld 2 ARijnvogels, fc 35+1 -Voorschoten`97 35+5
21:30veld 8-Ter Leede ARijnvogels, fc VR30+2 -Teylingen VR30+1
Zaterdag 8 oktober
08:30veld 4 A1Quick Boys JO8-9JM -Rijnvogels, fc JO8-1
08:45veld 2 ANoordwijk JO12-2 -Rijnvogels, fc JO12-1
09:00veld 2 A2Rijnvogels, fc JO10-2 -Noordwijk JO10-4
09:00veld 2 A1Rijnvogels, fc JO9-2 -Valken'68 JO9-4JM
09:00veld 5 A - 5ASporting Leiden JO11-2 -Rijnvogels, fc JO11-2
09:00veld 3 BRijnvogels, fc JO11-1 -Quick Boys JO11-5
09:00veld 3 ARijnvogels, fc MO12-1 -Meerburg JO12-4
09:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels JO14-1 -RKDEO JO14-2
09:30veld 4 B2Quick Boys JO10-1JM -Rijnvogels, fc JO10-1
10:00veld 2Graaf W II VAC MO15-1 -Rijnvogels, fc MO15-1
10:30veld 2 A2Rijnvogels, fc JO10-3 -Quick Boys JO10-7
10:30veld 2 A1Rijnvogels, fc JO8-2 -Stompwijk JO8-1JM
10:30veld 3Rijnvogels, fc MO17-2 -VVSB MO17-1
10:30veld 2 BRijnvogels, fc G1 -VEP G3
10:30veld 4Rijnvogels, fc VR4 -Zwaluwen VR1
11:15veld 6Quick Boys JO15-2 -Rijnvogels, fc JO15-1
11:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc VR2 -SJZ VR1
12:00veld 2RCL MO17-1 -Rijnvogels, fc MO17-1
12:15veld 2SHO 2 -Rijnvogels, fc 2 V. (Vito) van Drunen
12:30veld 2Rijnvogels, fc 4 -RKAVV 4
12:30veld 4Rijnvogels, fc VR5 -Warmunda, sv VR1
12:30veld 3Rijnvogels, fc JO18-1(14) -UVS JO18-1(16)
12:30veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels Mini/Kabouters -Trainen
14:00veld 3FC Oegstgeest 3 -Rijnvogels, fc 3
14:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc VR1 -Ter Leede VR1 Afgeschermd
14:30veld 2Rijnvogels, fc 5 -Blauw-Zwart 3
14:30veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels, fc VR3 -Ariston'80 VR1
14:30veld 4Rijnvogels, fc 9 -Warmunda, sv 4
14:30veld 3Rijnvogels, fc 7 -Kagia 4
14:30veld 1RKAV Volendam -Rijnvogels S. (Stef) Veekamp
15:30veld 3DoCoS VR1 -Rijnvogels, fc VR3
16:00veld 4 (tijdelijk hoofdveld)SJC 2 -Rijnvogels, fc 6
16:30veld 1 LichtFootball Factory 7 -Rijnvogels, fc 8

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media