HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 06 (06/02/23 tm 12/02/23)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 8 februari
19:00veld 1 (4 wedstrijden)FC Rijnvogels JO16-1(16) -FC Oegstgeest JO16-1(12)
18:30veld 3 ARijnvogels JO11-1(7) -SJC JO11-1(9)
Zaterdag 11 februari
10:30veld 2 B1Rijnvogels JO9-1JM -Rijnsburgse Boys JO9-3
12:302C - veld 2CRijnvogels Mini/Kabouters -Trainen
12:30veld 2Rijnvogels, fc 5 -Teylingen 3
14:30veld 4Rijnvogels, fc 7 -Quick Boys 12
14:30veld 3Rijnvogels, fc 9 -Football Factory 4
09:00veld 2 B1Rijnvogels, fc JO10-1 -Foreholte JO10-3JM
09:00veld 2 ARijnvogels, fc JO11-1 -SV Warmunda, JO11-1
10:30veld 2 ARijnvogels, fc JO11-2 -Rijnsburgse Boys JO11-4
09:00veld 3Rijnvogels, fc JO15-1 -Voorschoten`97 JO15-2
10:30veld 3Rijnvogels, fc JO15-2 -VVSB JO15-3
09:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO16-1 -VVSB JO16-1
12:30veld 3Rijnvogels, fc JO18-1 -Katwijk JO18-1
09:00veld 2 B2Rijnvogels, fc JO8-2 -Quick Boys JO8-8JM
10:30veld 4Rijnvogels, fc MO17-1 -RCL MO17-1
14:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc VR1 -FC Eindhoven AV VR1 M.A. (Mario) Mulder
11:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc VR2 -LSVV 70 VR1
14:30veld 2Rijnvogels, fc VR4 -S.V. Den Hoorn VR1
12:15veld 1ARC 2 -Rijnvogels, fc 2 Afgeschermd
12:15veld 7ARC JO18-3 -Rijnvogels, fc JO18-2
15:00veld 5Foreholte JO19-3 -Rijnvogels, fc JO19-1
11:30veld 5 - 5KGHBC JO14-1(4) -Rijnvogels, fc JO14-1(12)
10:45veld 3Kagia JO14-2 -Rijnvogels, fc JO14-2
10:15veld 3 B1Noordwijk JO10-4 -Rijnvogels, fc JO10-2
12:00veld 6RCL 6 -Rijnvogels, fc 4
09:30veld 5 B2RCL JO10-6 -Rijnvogels, fc JO10-3
12:30veld 4 (tijdelijk hoofdveld)SJC MO17-2 -Rijnvogels, fc MO17-2
14:30veld 1SV Warmunda, 3 -Rijnvogels, fc 3 R. (Rob) van Noort
12:30veld 2SV Warmunda, JO16-1 -Rijnvogels, fc JO16-2
14:30veld 2SV Warmunda, VR1 -Rijnvogels, fc VR5 Afgeschermd
10:00veld 7A-Teylingen A2Teylingen A -FC Rijnvogels B JO7 competitie
12:00veld 2Valken'68 MO15-1 -Rijnvogels, fc MO15-1
14:15veld 2Voorschoten`97 10 -Rijnvogels, fc 8
14:30veld 1VVOG -Rijnvogels R.G.C.M. (Remco) Schul
08:30veld 4A A1VVSB B -FC Rijnvogels A JO& competitie
08:30veld 3 BVVSB JO12-2 -Rijnvogels, fc JO12-1
09:30veld 4A AVVSB MO12-1 -Rijnvogels, fc MO12-1
11:00veld 4A A1VVSB MO9-2 -Rijnvogels, fc JO9-2
11:30veld 1-WIK BWIK G2 -Rijnvogels, fc G1 B.M. (Ben) van den Berg
09:00veld 2 A2Woubrugge JO8-1 -Rijnvogels, fc JO8-1

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media