HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 39 (26/09/22 tm 02/10/22)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Dinsdag 27 september
18:00veld 4 (tijdelijk hoofdveld)5 - SJC JO16-1 5 - 33 - Rijnvogels JO16-1
Woensdag 28 september
18:30veld 3 A5 - Rijnvogels JO11-1(7) 5 - 00 - Quick Boys JO11-3(9)
Zaterdag 1 oktober
08:30veld 4 geen A-cat. A1Rijnsburgse Boys JO9-4 -Rijnvogels, fc JO9-2
08:30veld 4 geen A-cat. B2Rijnsburgse Boys JO10-5 -Rijnvogels, fc JO10-2
08:45veld 1-Lugdunum ALugdunum JO12-1(5) -Rijnvogels, fc MO12-1(6)
09:005 A - veld 5SJC JO11-2JM(13) -Rijnvogels, fc JO11-1(14)
09:00veld 3 ARijnvogels, fc JO12-1(2) -VVSB JO12-2(4)
09:00veld 3 BRijnvogels, fc JO11-2(1) -Meerburg JO11-5JM(3)
09:00veld 2 A1Rijnvogels JO9-1JM(14) -Foreholte JO9-4(16)
09:00veld 4Rijnvogels, fc JO14-2(12) -FC Oegstgeest JO14-4(8) P.J. (Peter) Souverijn
09:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO16-2(13) -FC Oegstgeest JO16-2(15) W.J. (Wilco) Kuijt
09:30veld 5 A1Graaf W II VAC JO8-4 -Rijnvogels, fc JO8-2
10:00veld 4A ARVC Celeritas MO12-1 -Rijnvogels, fc MO12-1
10:30veld 4Rijnvogels, fc JO19-1(13) -FC Oegstgeest JO19-5(15) C. (Colin) van Duijn
10:30veld 3Rijnvogels, fc MO17-1(6) -Quick Boys MO17-2(5) A. (Adri) Ouwehand
10:30veld 2 BRijnvogels, fc G1(7) -SEV G2(9) B.B. (Barry) Rodenburg
10:30veld 2 A1Rijnvogels, fc JO10-1(2) -RCL JO10-2(4)
10:30veld 2 A2Rijnvogels, fc JO8-1(1) -RCL JO8-4(3)
10:30veld 2 A1Rijnvogels, fc JO10-1 -Rijnsburgse Boys MO10-1
10:30veld 1ADO Den Haag Vrouwen MO17-1 -Rijnvogels, fc JO16-1
11:00veld 3Rijnvogels, fc JO18-1 -Ter Leede JO18-1
11:30veld 2 A1ASC JO10-4 -Rijnvogels, fc JO10-3
11:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc 2(14) -ARC 2(16) M.P.P. (Matthijs) Perreijn
12:00veld 1 LichtFootball Factory 4 -Rijnvogels, fc 9
12:00veld 3-Ter Leede/Teylingen in overleg)Ter Leede MO17-1 -Rijnvogels, fc MO17-2 S. (Sylvia) Hoogervorst
12:30veld 2Rijnvogels, fc JO18-2(12) -Rijnsburgse Boys JO18-3(8) S. (Simon) Sip
12:30veld 4Rijnvogels, fc 6(1) -Rijnsburgse Boys 5(3) Zelf fluiten
12:30veld 3Rijnvogels, fc 4(13) -RCL 6(15) R.J. (Ruud) van Es
12:302C - veld 2CRijnvogels Mini/Kabouters(9) -Trainen
12:30veld 6Voorschoten`97 MO15-1 -Rijnvogels, fc MO15-1 T.N. (Tommy) Willemsen
12:45veld 3Graaf W II VAC MO14-1 -Rijnvogels, fc JO14-1
13:30veld 9-TeylingenTeylingen 3(30 - Kleedkamer 30) -Rijnvogels, fc 5(29 - Kleedkamer 29) M. (Marcel) van Zeijl
13:30veld 2 lichtS.V. Den Hoorn VR1(1) -Rijnvogels, fc VR4(8) Afgeschermd
14:15veld 2FC Oegstgeest VR2 -Rijnvogels, fc VR5 Afgeschermd
14:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels(10) -Harkemase Boys(11) L. (Luc) Tissingh
14:30veld 3Rijnvogels, fc 3(14) -Warmunda, sv 3(16) Zelf fluiten
14:30veld 3Rijnvogels, fc 8 -Lugdunum 2
14:30veld 2-UVS/LSVV70LSVV 70 VR1 -Rijnvogels, fc VR2
14:30veld 4Rijnvogels, fc VR3(6) -Voorschoten`97 VR2(5) B. (Ben) Berk
14:45veld 3XerxesDZB VR1 -Rijnvogels, fc VR3
15:00veld 1Blauw-Zwart JO19-1 -Rijnvogels, fc JO19-2
16:15veld 6Quick Boys 12 -Rijnvogels, fc 7
16:30veld 1FC Eindhoven AV VR1 -Rijnvogels, fc VR1 A.W.A.M. (Ad) Scholten

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media