HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 07 (11/02/19 tm 17/02/19)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 13 februari
18:153B1 - Rijnvogels JO11 (nieuw)(15) 12 - 3 - Blauw Zwart JO11 (nieuw)(12)
18:150 - Blauw Zwart JO11 (nieuw) 0 - 99 - Rijnvogels JO11 (nieuw)
Zaterdag 16 februari
08:301Rijnvogels, fc JO15-1(14) Valken'68 JO15-1(16) Afgeschermd
08:303B LiRijnsburgse Boys JO9-3(k8) -Rijnvogels, fc JO9-2(k20)
08:30veld 4 lichtQuick Boys JO8-6 -Rijnvogels, fc JO8-1
08:302ARijnvogels, fc MO11-2(06) FC Lisse MO11-1(05) D. (Dirk) HellenbergVeld opbouwen
08:303ARijnvogels, fc JO12-1(12) -Ter Leede JO12-2(08) Veld opbouwen+opruimen zelf fluiten
08:302B-1Rijnvogels, fc JO9-1(13) -Quick Boys JO9-2(15) Veld opbouwen
08:303BRijnvogels, fc JO11-1(07) -Oliveo JO11-1(09) Veld opbouwen+opruimen zelf fluiten
08:302B-2Rijnvogels, fc JO10-2(13) -ARC JO10-3(15) Veld opbouwen
09:30veld 2Katwijk JO10-1 -Rijnvogels, fc JO10-1
10:002B-1Rijnvogels, fc JO8-2(12) -Rijnsburgse Boys JO8-3(08) Veld opruimen
10:002ARijnvogels, fc JO11-3(07) -Rijnsburgse Boys JO11-5(09) Veld opruimen+zelf fluiten
10:002B-2Rijnvogels, fc JO10-3(13) -VVSB JO10-4(15) Veld opruimen
10:153Rijnvogels, fc MO13-1(06) Nieuwkoop MO13-1(05) G. (Guilliano) Wouden
10:151Rijnvogels JO13-2007-1(14) Blauw-Zwart JO13-2007-1(16) Afgeschermd
10:15veld 4 lichtQuick MO11-1 Rijnvogels, fc MO11-1 T.H. (Thijmen) Nas
10:30veld 5 lichtKatwijk JO14-1 Rijnvogels, fc JO14-1 J.A.C.O. (Jörn) Verheijen
11:00Veld 3 BerkelBerkel VR2 -Rijnvogels, fc VR2 Afgeschermd
11:00Veld 6Voorschoten`97 MO15-1(1) Rijnvogels, fc MO15-1(3R) Afgeschermd
11:15veld 3Noordwijk JO8-6(11) -Rijnvogels JO8-3M(12)
11:15Rijnsb. Boys JO7-1 -Rijnvogels JO7-1
11:152Rijnvogels, fc JO14-4(13) SV Leidschenveen JO14-3(15) D. (Dirk) Hellenberg
11:30Veld 5FC Oegstgeest JO12-3 -Rijnvogels, fc JO12-2
11:30veld 3 lichtVVSB MO13-1 Rijnvogels, fc MO13-2 T. (Tamara) Kuijvenhoven-Nagtegeller
11:30veld 4SJC JO19-2(11) Rijnvogels, fc JO19-1(12) J. (Jan) Mesker
12:00veld 3 lichtForum Sport 2 -Rijnvogels, fc 2 S. (Steven) van Erven
12:001Rijnvogels, fc 7(12) -Lugdunum 2(08) R.J. (Ruud) van Es
12:00veld 2b 7-talUVS JO11-6 -Rijnvogels, fc JO11-2
12:003Rijnvogels, fc JO17-4(07) RCL JO17-6(09) A. (Arie) Kuijt
12:15veld 4 lichtVVSB 2 -Rijnvogels, fc 3 Afgeschermd
12:302CRijnvogels Mini/Kabouters(14) -Trainen
12:452Rijnvogels, fc JO17-2(13) Foreholte JO17-8(15) B. (Ben) Berk
13:00Veld 2ASC 2 -Rijnvogels, fc 5 Afgeschermd
14:00Veld 2SVH JO14-1(2) Rijnvogels, fc JO14-3(7)
14:15veld 2Van Nispen VR1 -Rijnvogels, fc VR4 Afgeschermd
14:303Rijnvogels, fc 4(12) -FC Oegstgeest 5(08) H. (Hans) Kuijt
14:30Veld 1Achilles Veen -Rijnvogels T. (Thijs) Voncken
14:302Rijnvogels, fc JO19-2(14) ARC JO19-8(16) A. (Adrie) Ouwehand
14:30veld 4 Die Haghe/PGSDie Haghe MO17-1 Rijnvogels, fc MO17-1 Afgeschermd
15:00veld 1 WVCWVC JO17-1 Rijnvogels, fc JO17-1 H. (Hans) Hijzelendoorn
15:30veld 1 lichtHBS JO14-2 -Rijnvogels, fc JO14-2 M. (Marvin) Suijker
15:301Rijnvogels, fc VR1(06) -Ter Leede VR2(05) J.G.A. (Jo) Hermsen

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media