COVID-19 Informatie
HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 39 (21/09/20 tm 27/09/20)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Maandag 21 september
19:30veld 63 - Quick Boys MO17-1 3 - 22 - Rijnvogels, fc MO17-1 A.A. (Addy) Manni
Woensdag 23 september
19:0030 - Rijnvogels, fc JO15-1 0 - 33 - Meerburg JO15-1 T.G. (Tim) van Duijn
Vrijdag 25 september
19:30veld 2Rijnvogels, fc 35+2 -Sporting Leiden 35+2
20:00veld 2Rijnvogels, fc 35+1 -Voorschoten`97 35+1
20:00veld 2Roodenburg 45+1 -Rijnvogels, fc 45+1
20:00veld 3Die Haghe VR30+2 -Rijnvogels, fc VR30+1
20:30veld 2Rijnvogels, fc 45+1 -Valken'68 45+1
20:30veld 3Rijnvogels, fc VR30+1 -Quick Boys VR30+1
20:30veld 2Quick Boys 35+1 -Rijnvogels, fc 35+1
20:30veld 2Voorschoten`97 35+3 -Rijnvogels, fc 35+2
21:00veld 2Rijnvogels, fc 35+1 -Noordwijk 35+3
21:00veld 2Rijnvogels, fc 35+2 -Noordwijk 35+1
21:00veld 2UVS 45+1 -Rijnvogels, fc 45+1
21:30veld 2Rijnvogels, fc 45+1 -Rijnsburgse Boys 45+1
21:30veld 2Quick Boys 35+2 -Rijnvogels, fc 35+2
21:30veld 3Voorschoten`97 VR30+1 -Rijnvogels, fc VR30+1
22:00veld 3Rijnvogels, fc VR30+1 -Die Haghe VR30+3
22:00veld 2Roodenburg 35+1 -Rijnvogels, fc 35+1
Zaterdag 26 september
08:30Veld 3ARCL JO8-2G -Rijnvogels, fc JO8-1
08:30veld 2Rijnsburgse Boys JO13-2 -Rijnvogels JO13-1G P. (Peter) Jonker
08:30veld 8-Ter LeedeTer Leede JO14-1(Ja) -Rijnvogels, fc JO14-1(Ja) G. (Garsield) Bons
08:45veld 2Rijnvogels, fc JO8-2 -Valken'68 JO8-3
09:002ARijnvogels, fc JO9-1G -Quick Boys JO9-3 Zelf fluiten
09:002B-2Rijnvogels JO10-1G -FC Oegstgeest JO10-3 Zelf fluiten
09:003ARijnvogels, fc JO12-2 -Noordwijk JO12-2 Zelf fluiten
09:002B-1Rijnvogels, fc, MO9-1 -Valken'68 JO9-3 Zelf fluiten
09:003BRijnvogels JO12-3G -ASC JO12-4 Zelf fluiten
09:005Rijnvogels, fc JO13-2 -Ter Leede JO13-2 G. (Guilliano) Wouden
09:001Rijnvogels, fc MO13-1 -Rijnsburgse Boys MO13-1 J. (Jordan) de Vreugd
09:004Rijnvogels, fc MO15-2 -VVSB MO15-2 Afgeschermd
10:00Veld 5CVoorschoten`97 JO9-3 -Rijnvogels, fc JO9-1G
10:00veld 1SVC'08 JO15-1(5/6) -Rijnvogels, fc JO15-1(1/16) A.D. (Rene) de Zeeuw
10:00veld 8Barendrecht G2 -Rijnvogels, fc G1
10:00veld 5FC Lisse JO14-4 -Rijnvogels, fc JO14-2
10:303Rijnvogels, fc JO17-3 -Ter Leede JO17-4 W.J. (Wilco) Kuijt
10:304Rijnvogels, fc MO15-1 -ROAC MO15-1 S. (Sebastiaan) van Loef
11:00veld 1Valken'68 JO17-2 -Rijnvogels, fc JO17-2
11:001Rijnvogels, fc 2(10&11) -Quick Boys 2(7&12) M.Y. (Maurice) Scherpenhuyzen
11:002Rijnvogels, fc VR2(01) -Ouderkerk sv. VR1(04) B. (Ben) Berk
11:15veld 2ASC JO10-6G -Rijnvogels JO10-3G
11:30veld 4aHonselersdijk G2(05) -Rijnvogels, fc G1
11:45veld 1Forum Sport MO17-1 -Rijnvogels, fc MO17-1 P.G. (Patrick) Arends
12:00veld 2Valken'68 JO17-1 -Rijnvogels, fc JO17-1
12:303Rijnvogels, fc 6 -Rijnsburgse Boys 4 Zelf fluiten
12:302CRijnvogels Mini/Kabouters -Trainen
12:304Rijnvogels, fc JO19-2 -FC Oegstgeest JO19-4 A. (Adrie) Ouwehand
13:002Rijnvogels, fc 4 -Voorschoten`97 7 R.J. (Ruud) van Es
13:30veld 5Graaf W II VAC JO10-5 -Rijnvogels, fc JO10-2
13:45veld 2Rijnvogels, fc JO17-4 -SVC'08 JO17-3
14:15veld 5Quick Boys 18 -Rijnvogels, fc 7 J. (Jaap) van Duijn
14:301Rijnvogels, fc VR1(1&6) -RVVH VR1(4&5) R.G.N.M. (Ruud) Droog
14:30veld 1Zwaluwen Rijnvogels M. (Matthijs) JobseAfgelast
14:303Rijnvogels, fc VR3 -VVSB VR2 S.J. (Sander) Rietveld
15:002Rijnvogels, fc 9 -Voorschoten`97 15 Zelf fluiten
15:00veld 5FC Lisse 17 -Rijnvogels, fc 8
15:15Veld 3Kagia 4(1&2) -Rijnvogels, fc 10(3&4) Afgeschermd
15:45veld 2Quick Boys 9 -Rijnvogels, fc 6

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media