COVID-19 Informatie
HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 48 (29/11/21 tm 05/12/21)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 1 december
19:003Rijnvogels, fc MO17-1(03) VVSB MO17-1(04) Afgelast
20:30veld 1Foreholte 2 Rijnvogels, fc 6 Afgeschermd
18:30veld 5-TeylingenTer Leede MO15-1 Rijnvogels, fc MO15-2 Afgelast
Zaterdag 4 december
12:301Rijnvogels -Trainen
14:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels DHSC S. (Steven) van der Vrande
11:152CRijnvogels JO8-3 -Trainen
09:00veld 2Rijnvogels JO9-1JM -Voorschoten`97 JO9-5
12:302CRijnvogels Mini/Kabouters -Trainen
10:451Rijnvogels VR1 -Trainen
13:302CRijnvogels VR30+ -Trainen
12:15veld 2Rijnvogels, fc 10 -FC Lisse 12 A. (Adri) Ouwehand
11:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc 2 ARC 2 T. (Tiko) Huizinga
14:15veld 3Rijnvogels, fc 3 Ter Leede 3 L. (Leonardo) van de Weteringh
14:15veld 2Rijnvogels, fc 4 -RCL 3
12:15veld 3Rijnvogels, fc 5 -Sporting Leiden 3 J. (Johan) van der Luijt
09:00veld 2Rijnvogels, fc JO11-4 -FC Lisse JO11-5
09:00veld 4Rijnvogels, fc JO13-2 -Katwijk JO13-4 P.J. (Peter) Souverijn
09:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO15-1 -Blauw-Zwart JO15-1
09:00veld 3Rijnvogels, fc JO15-3 -Quick Boys JO15-3 B. (Ben) Rotteveel
10:30veld 3Rijnvogels, fc JO17-1 -FC Lisse JO17-3 W.J. (Wilco) Kuijt
12:15veld 4Rijnvogels, fc JO19-2 -SJC JO19-1 S.J. (Sander) Rietveld
09:00veld 2Rijnvogels, fc JO8-1 -FC Oegstgeest JO8-3
10:30veld 2Rijnvogels, fc MO15-1 -Berkel MO15-2 S. (Sebastiaan) van Loef
10:30veld 4Rijnvogels, fc MO17-1 -Katwijk MO17-1 C. (Colin) van Duijn
14:301Rijnvogels, fc VR1(06) SSS VR1(05)
14:15veld 4Rijnvogels, fc VR4 -Meerburg VR2 B. (Ben) Berk
12:15veld 7ARC 9 -Rijnvogels, fc 11
13:00veld 2ASC JO15-3 -Rijnvogels, fc JO15-4
08:30veld 2DoCoS JO8-2 -Rijnvogels, fc JO8-2
12:00veld 5 (3 wedstrijden jeugd)DSS VR3 -Rijnvogels, fc VR3
10:00veld 5FC Lisse JO15-4 -Rijnvogels, fc JO15-2
08:30veld 2Foreholte JO11-2JM -Rijnvogels, fc JO11-1
12:00veld 6Quick Boys JO17-3 -Rijnvogels, fc JO17-2
10:15veld 2Rijnsburgse Boys JO13-2 -Rijnvogels, fc JO13-1 N. (Nico) Glasbergen
08:30veld 4 geen A-cat.Rijnsburgse Boys JO9-4 -Rijnvogels, fc JO9-2
11:45veld 2Rijnsburgse Boys MO15-1 -Rijnvogels, fc MO15-2
14:00veld 11-SEVSEV G1JM -Rijnvogels, fc G1 J. (Jorik) Grolle
14:30veld 1sv Poortugaal Rijnvogels S. (Steven) van der Vrande
08:30veld 2-Ter LeedeTer Leede JO11-5 -Rijnvogels, fc JO11-3
14:00veld 1-Ter Leede en TeylingenTer Leede VR1 Rijnvogels, fc VR1 E. (Elroy) Bos
14:00veld 2Valken'68 5 -Rijnvogels, fc 6
11:15veld 4Valken'68 JO11-3 -Rijnvogels, fc JO11-2
14:15veld 4Voorschoten`97 12 -Rijnvogels, fc 7
10:30veld 3 VVSB 11 -Rijnvogels, fc 8
10:4512-veld 1-WartburgiaWartburgia asv VR5 Rijnvogels, fc VR3

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media