COVID-19 Informatie | Lid worden
HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 20 (16/05/22 tm 22/05/22)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 18 mei
20:00veld 6ARC 4 -Rijnvogels, fc 3 R. (Rene) Hakvoort
19:30veld 6RCL 12(Kleedkamer 11) -Rijnvogels, fc 8(Kleedkamer 17) M.L. (Michael) Van Es
20:00veld 21 - TAVV 6 10 - 0 - Rijnvogels, fc 11
Zaterdag 21 mei
11:301Rijnvogels, fc 2(10) -Ter Leede 2(11) M. (Marcel) Maurits
12:15veld 3Rijnvogels, fc 3 -Katwijk 3 G. (Gerrit) Ouwehand
12:153Rijnvogels, fc 6(14) -Voorschoten`97 5(16) R.J. (Ruud) van Es
14:153Rijnvogels, fc 7(13) -Voorschoten`97 12(15) Zelf fluiten
14:15veld 3Rijnvogels, fc 8 -Katwijk 7 G. (Gerrit) Ouwehand
10:302ARijnvogels, fc G1(07) Erasmus G2(09) Siem Guijt fluit
09:002BRijnvogels, fc JO11-1(02) -RCL JO11-3JM(04)
10:302BRijnvogels, fc JO11-2(02) -DoCoS JO11-3(04)
09:001Rijnvogels, fc JO13-1(14) -Katwijk JO13-2(16) Afgeschermd
10:304Rijnvogels, fc JO13-2(12) -ASC JO13-4(08) W.J. (Wilco) Kuijt
09:004Rijnvogels, fc JO15-4(12) -FC Oegstgeest JO15-3(08) S. (Simon) Sip
10:303Rijnvogels, fc JO17-1(13) -Blauw-Zwart JO17-2(15) B. (Ben) Rotteveel
09:002A-2Rijnvogels, fc JO8-2(06) -Graaf W II VAC JO8-5(05)
09:002A-1Rijnvogels, fc JO9-2(06) -Quick Boys JO9-9(05)
09:003Rijnvogels, fc MO15-2(01) -Woubrugge MO15-1(03) D. (Dirk) Hellenberg
12:152Rijnvogels, fc MO17-1(01) -Foreholte MO17-2(03) S. (Sebastiaan) van Loef
14:301Rijnvogels, fc VR1(06) -DTS '35 Ede VR1(05) J. (Jan) de Kruijf
14:152Rijnvogels, fc VR3(02) -Hoofddorp s.v. VR1(04) A. (Adri) Ouwehand
12:00veld 3Charlois, sv VR1 -Rijnvogels, fc VR2 J.A. (Jack) Witteveen
08:30veld 2DoCoS JO9-2 -Rijnvogels JO9-1JM
08:45veld 4 JO 10,9, en 8FC Lisse JO8-3(geen) -Rijnvogels, fc JO8-1(geen)
11:00Veld 4FC Oegstgeest JO19-4 -Rijnvogels, fc JO19-2 D. (Dirk) Schaap
10:00veld 5 lichtKatwijk JO17-2 -Rijnvogels, fc JO17-2 L. (Leonard) Heemskerk
14:30veld 5-UVS/LSVV70LSVV 70 VR4 -Rijnvogels, fc VR4 M.F. (Mariska) van der Veen
12:00veld 2RCL 3 -Rijnvogels, fc 4
11:15veld 1SJZ MO15-1 -Rijnvogels, fc MO15-1
12:00veld 3Sporting Leiden 3 -Rijnvogels, fc 5
08:30Ter Leede JO7-3 -Rijnvogels JO7-1
16:15veld 2Voorschoten`97 16 -Rijnvogels, fc 10 J.R. (Joey) Waleveld
08:30veld 3 VVSB JO11-3 -Rijnvogels, fc JO11-3
09:45veld 3 VVSB JO11-4M -Rijnvogels, fc JO11-4
14:30n.n.b.Zevenhoven 4 -Rijnvogels, fc 11 R. (Robin) Domburg

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media