HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 39 (26/09/22 tm 02/10/22)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Dinsdag 27 september
18:00veld 4 (tijdelijk hoofdveld)SJC JO16-1 -Rijnvogels JO16-1
Woensdag 28 september
18:30veld 3 ARijnvogels JO11-1(7) -Quick Boys JO11-3(9)
Zaterdag 1 oktober
14:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels(10) -Harkemase Boys(11) L. (Luc) Tissingh
09:00veld 2 A1Rijnvogels JO9-1JM(14) -Foreholte JO9-4(16)
12:302C - veld 2CRijnvogels Mini/Kabouters -Trainen
11:30veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc 2(14) -ARC 2(16) J. (Joey) Meuwese
14:30veld 3Rijnvogels, fc 3(14) -Warmunda, sv 3(16)
12:30veld 3Rijnvogels, fc 4(13) -RCL 6(15)
12:30veld 4Rijnvogels, fc 6(1) -Rijnsburgse Boys 5(3)
10:30veld 2 BRijnvogels, fc G1(7) -SEV G2(9) B.B. (Barry) Rodenburg
10:30veld 2 A1Rijnvogels, fc JO10-1(2) -RCL JO10-2(4)
09:00veld 3 BRijnvogels, fc JO11-2(1) -Meerburg JO11-5JM(3)
09:00veld 3 ARijnvogels, fc JO12-1(2) -VVSB JO12-2(4)
09:00veld 4Rijnvogels, fc JO14-2(12) -FC Oegstgeest JO14-4(8) P.J. (Peter) Souverijn
09:00veld 1 (4 wedstrijden)Rijnvogels, fc JO16-2(13) -FC Oegstgeest JO16-2(15) W.J. (Wilco) Kuijt
12:30veld 2Rijnvogels, fc JO18-2(12) -Rijnsburgse Boys JO18-3(8) S. (Simon) Sip
10:30veld 4Rijnvogels, fc JO19-1(13) -FC Oegstgeest JO19-5(15) C. (Colin) van Duijn
10:30veld 2 A2Rijnvogels, fc JO8-1(1) -RCL JO8-4(3)
10:30veld 3Rijnvogels, fc MO17-1(6) -Quick Boys MO17-2(5)
14:30veld 4Rijnvogels, fc VR3(6) -Voorschoten`97 VR2(5) B. (Ben) Berk
10:30veld 1ADO Den Haag Vrouwen MO17-1 -Rijnvogels, fc JO16-1
11:30veld 2 A1ASC JO10-4 -Rijnvogels, fc JO10-3
16:30veld 1FC Eindhoven AV VR1 -Rijnvogels, fc VR1 A.W.A.M. (Ad) Scholten
14:15veld 2FC Oegstgeest VR2 -Rijnvogels, fc VR5 Afgeschermd
12:00veld 1 LichtFootball Factory 4 -Rijnvogels, fc 9
09:30veld 5 A1Graaf W II VAC JO8-4 -Rijnvogels, fc JO8-2
14:30veld 2-UVS/LSVV70LSVV 70 VR1 -Rijnvogels, fc VR2
08:45veld 1-Lugdunum ALugdunum JO12-1 -Rijnvogels, fc MO12-1
16:15veld 6Quick Boys 12 -Rijnvogels, fc 7
08:30veld 4 geen A-cat. B2Rijnsburgse Boys JO10-5 -Rijnvogels, fc JO10-2
08:30veld 4 geen A-cat. A1Rijnsburgse Boys JO9-4 -Rijnvogels, fc JO9-2
13:30veld 2 lichtS.V. Den Hoorn VR1 -Rijnvogels, fc VR4
09:005 A - veld 5SJC JO11-2(13) -Rijnvogels, fc JO11-1(14)
12:00veld 3-Ter Leede/Teylingen in overleg)Ter Leede MO17-1 -Rijnvogels, fc MO17-2 S. (Sylvia) Hoogervorst
13:30veld 9-TeylingenTeylingen 3 -Rijnvogels, fc 5 M. (Marcel) van Zeijl
12:30veld 6Voorschoten`97 MO15-1 -Rijnvogels, fc MO15-1 T.N. (Tommy) Willemsen

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media