HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 21 (20/05/24 tm 26/05/24)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 22 mei
17:30veld 3 B5 - SV Leidschenveen JO12-1 5 - 33 - Rijnvogels, fc JO12-1
17:30veld 3 A3 - Rijnvogels JO11 (N)(7) 3 - 33 - Quick Boys JO11-6(9)
20:00veld 12 - FC Oegstgeest 9 2 - 33 - Rijnvogels, fc 8 Afgeschermd
20:00veld 12 - Altior JO19-1 2 - 11 - Rijnvogels, fc JO19-1 Afgeschermd
20:00veld 1 (4 wedstrijden)2 - Rijnvogels, fc 7(16) 2 - 22 - VVSB 10(12) M. (Mohammed) Nour
Donderdag 23 mei
19:30veld 85 - DSO 8 5 - 33 - Rijnvogels, fc 9
Zaterdag 25 mei
08:30veld 5 A1Voorschoten`97 JO10-2 -Rijnvogels, fc JO10-1 J/M
08:30veld 4 A2SVC'08 JO9-5(5) -Rijnvogels, fc JO9-3(1) Afgelast
08:30veld 3 (alleen B-cat)3 - ASC JO13-3 3 - 11 - Rijnvogels, fc JO13-1 Afgeschermd
09:00veld 2 B2Rijnvogels, fc JO8-3(6) -SJC JO8-4JM(5)
09:00veld 3 A3 - Rijnvogels, fc JO12-1(12) 3 - 22 - UVS JO12-1(8)
09:00veld 2 A1Rijnvogels, fc JO9-2(6) -Meerburg JO9-4JM(5)
09:00veld 3 B5 - Rijnvogels, fc JO11-1(14) 5 - 77 - Voorschoten`97 JO11-2(16)
09:00veld 2 B1Rijnvogels, fc JO10-2(14) -Quick Boys JO10-7(16)
09:00veld 2 A21 - Rijnvogels JO7-2 1 - 44 - Rijnsburgse Boys JO7-2
09:00veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels, fc JO15-1(10) 1 - 22 - SJC JO15-1(11) P.J. (Peter) Souverijn
09:30veld 3 A1LFC JO9-1 -Rijnvogels JO9-1JM
09:45veld 2 A1Katwijk JO8-3 -Rijnvogels, fc JO8-1
10:15veld 12-Alphen/AlphiaAlphia JO17-1 -Rijnvogels, fc JO17-1
10:155 B - 8x8 veld3 - Blauw-Zwart JO12-3 3 - 44 - Rijnvogels, fc JO12-2
10:30veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels, fc JO16-1(13) 1 - 22 - SEV JO16-1(15) J. (Johan) van der Luijt
10:30veld 31 - Rijnvogels, fc MO17-1(1) 11 - 1 - FC Oegstgeest MO17-2(3) A. (Arie) Kuijt
10:30veld 41 - Rijnvogels, fc MO13-1(2) 1 - 00 - Hoofddorp s.v. MO13-1(4) C. (Colin) van Duijn
10:30veld 2 A4 - Rijnvogels, fc G1 4 - 22 - Honselersdijk G2 Afgeschermd
11:00veld 11 - Van Nispen 2(1) 1 - 22 - Rijnvogels, fc 4(2)
11:15veld 8 JO12 & 11 A6 - FC Lisse JO11-2(16) 6 - 33 - Rijnvogels, fc JO11-2(4)
12:00veld 3-hoofdveld2 - Forum Sport 2(2) 2 - 22 - Rijnvogels, fc 2(17) J. (Jack) van Egmond
12:20veld 4 AMeerburg JO11-7(09R) -Rijnvogels, fc JO11-3 J/M(14R)
12:30veld 22 - Rijnvogels, fc 5(14) 2 - 33 - Van Nispen 3(16) Zelf fluiten
12:30veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels, fc JO18-1(13) 1 - 22 - FC Lisse JO18-1(15) E.E. (Edwin) Jacobs
12:30veld 43 - Rijnvogels, fc JO19-1(12) 3 - 22 - Nicolaas Boys JO19-1(8) A. (Adri) Ouwehand
12:30veld 31 - Rijnvogels, fc MO20-1(6) 1 - 11 - Graaf W II VAC MO20-1(5) R. (Rick) Koelman
12:30veld 31 - SJC JO15-3(3) 1 - 11 - Rijnvogels, fc JO15-2(4) H.C.J.M. (Henk) van Rijn
14:00veld 2-Lugdunum/Footbal FactoryFootball Factory 6 -Rijnvogels, fc 7
14:30veld 24 - Rijnvogels, fc VR4(2) 4 - 11 - Lugdunum VR1(4) A.D. (Arie) van VelzenZelf fluiten
14:30veld 35 - Rijnvogels, fc 9(13) 5 - 22 - Forum Sport 10(15) Zelf fluiten
14:30veld 45 - Rijnvogels, fc 8(14) 5 - 22 - Quick Boys 10(16) Zelf fluiten
15:30veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels(10) 1 - 11 - DEM(11) R. (Rick) Sturm
16:15veld 5Voorschoten`97 10 -Rijnvogels, fc 6 T.N. (Tommy) Willemsen

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media