HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 04 (23/01/23 tm 29/01/23)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 25 januari
19:00veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels JO17(16) 1 - 00 - vv Koudekerk JO17-1(12) Rietveld, S.J. (Sander)
Zaterdag 28 januari
09:00veld 2 B1FC Rijnvogels A(2) -SJC C(4) JO7 competitie
12:302C - veld 2CRijnvogels Mini/Kabouters(2) -Trainen
14:15veld 24 - Rijnvogels, fc 3(12) 4 - 44 - Quick Boys 6(8) Zelf fluiten
12:15veld 33 - Rijnvogels, fc 5(13) 3 - 33 - Voorschoten`97 5(15) Zelf fluiten
14:15veld 31 - Rijnvogels, fc 9(14) 1 - 44 - Abbenes 2(16)
09:00veld 3 A7 - Rijnvogels, fc JO11-1(6) 7 - 11 - Noordwijk JO11-2(5)
09:00veld 3 B3 - Rijnvogels, fc JO12-1(7) 3 - 33 - FC Lisse JO12-4(9)
10:30veld 22 - Rijnvogels, fc JO14-2(12) 2 - 44 - Warmunda, SV JO14-1JM(8) B. (Ben) Rotteveel
10:30veld 33 - Rijnvogels, fc JO15-1(13) 3 - 33 - FC Lisse JO15-2(15) W.J. (Wilco) Kuijt
09:00veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels, fc JO16-1(10) 1 - 11 - Meerburg JO16-2(11) C. (Colin) van Duijn
11:30veld 1 (4 wedstrijden)3 - Rijnvogels, fc JO18-1(14) 3 - 11 - UVS JO18-1(16) J. (Johan) van der Luijt
12:15veld 40 - Rijnvogels, fc JO19-1(7) 0 - 22 - Valken'68 JO19-1(9) A. (Adri) Ouwehand
12:15veld 20 - Rijnvogels, fc MO15-1(1) 0 - 22 - FC Oegstgeest MO15-2(3) B. (Ben) Berk
14:30veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels, fc VR1(6) 1 - 22 - Beloften PSV(5) J. (Jan) de Kruijf
12:30veld 41 - FC Oegstgeest 4 1 - 33 - Rijnvogels, fc 4 B. (Bart) Kleijne
10:15veld 2FC Oegstgeest JO16-3 -Rijnvogels, fc JO16-2 A. (Arie) de Jong
11:30veld 44 - Foreholte MO17-1(16) 4 - 22 - Rijnvogels, fc MO17-1(15) Afgeschermd
12:30veld 3 A4 - Honselersdijk G3(06) 4 - 00 - Rijnvogels, fc G1(14) R. (Remco) van den Berg
10:00veld 3 licht A6 - Katwijk JO11-7 6 - 33 - Rijnvogels, fc JO11-2
12:00veld 4 niet volledig volplannen0 - Katwijk MO17-1 0 - 66 - Rijnvogels, fc MO17-2 A.E.M. (Marcel) Blankensteijn
10:00veld 11 - Meerburg JO18-1(02 - Elderhorst) 1 - 11 - Rijnvogels, fc JO18-2(11) Afgeschermd
09:30veld 1 - kunstgrasveld1 - NSV'46 JO14-1 1 - 11 - Rijnvogels, fc JO14-1 B.A. (Bas) Koot
15:15veld 3 geen A-cat.3 - Rijnsburgse Boys 7(23) 3 - 22 - Rijnvogels, fc 7(24) T. (Tim) Zonneveld
15:00veld A1 - Sparta Nijkerk(1) 1 - 33 - Rijnvogels(2) F.E. (Erik) ter Brake
14:30veld 12 - SVC'08 VR2(7) 2 - 11 - Rijnvogels, fc VR5(1) H. (Hans) van der Pot
09:00veld 1-Ter Leede en Teylingen A1Ter Leede A -FC Rijnvogels B JO7 competitie
12:30veld 2-UVS/LSVV703 - UVS 5 3 - 22 - Rijnvogels, fc 8
12:00veld 11 - Voorschoten`97 JO15-4 1 - 11 - Rijnvogels, fc JO15-2 L. (Luca) Lodder

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media