HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 06 (04/02/19 tm 10/02/19)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Woensdag 6 februari
19:004 - Rijnvogels JO17-1(12) 4 - 22 - VVSB JO17-1(15) Oefenwedstrijd
Zaterdag 9 februari
08:30veld 4 lichtVVSB JO8-3 -Rijnvogels JO8-3M
08:30veld 5 licht5 - Katwijk JO12-1 5 - 11 - Rijnvogels, fc JO12-1
08:3052 - Rijnvogels, fc MO13-2(06) 2 - 33 - Voorschoten`97 MO13-2(05) Afgeschermd
08:3030 - Rijnvogels, fc JO14-1(14) 0 - 66 - Katwijk JO14-1(16) Afgeschermd
08:302A0 - Rijnvogels, fc JO11-1(01) 0 - 33 - Graaf W II VAC JO11-1(03) Veld opbouwen + opruimen
08:302B-1Rijnvogels, fc JO8-2(07) -Kagia Jo8-2 G(09) Veld opbouwen
08:3041 - Rijnvogels, fc JO15-2(12) 1 - 00 - Ter Leede JO15-4(08) W.J. (Wilco) Kuijt
08:302B-2Rijnvogels, fc JO10-3(15) -ARC JO10-6(13) Veld opbouwen
08:45Veld 8 Teylingen zijde5 - Teylingen JO11-1(29) 5 - 44 - Rijnvogels, fc JO11-3(30) Afgeschermd
09:00E1 - Blauw-Zwart JO13-2007-1(B3) 1 - 33 - Rijnvogels JO13-2007-1(A3) H. (Hugo) Odijk
09:0015 - Rijnvogels, fc JO17-1(10) 5 - 44 - SJZ JO17-1(11) R.J. (Ruud) van Es
09:30Veld 5DVoorschoten`97 JO10-8 -Rijnvogels, fc JO10-2
09:45veld 5ASJC JO9-2(1) -Rijnvogels, fc JO9-2(10)
10:00veld 45 - BSC '68 MO11-1 5 - 44 - Rijnvogels, fc MO11-2
10:002A7 - Rijnvogels, fc G1(12) 7 - 00 - UVS G2(08)
10:00veld 24 - FC Lisse MO15-1 4 - 22 - Rijnvogels, fc MO15-1
10:002B-2Rijnvogels, fc JO10-4(02) -FC Oegstgeest JO10-7(04)
10:002B-1Rijnvogels, fc JO8-1(01) -Foreholte JO8-4G(03) Veld opruimen
10:00veld 61 - FC Lisse MO13-1 1 - 00 - Rijnvogels, fc MO13-1
10:00veld 5 licht1 - Quick Boys JO15-3 1 - 33 - Rijnvogels, fc JO15-1 H. (Herman) Veenendaal
10:1542 - Rijnvogels, fc JO14-2(15) 2 - 11 - Quick Boys JO14-1(13) A. (Arie) Kuijt
10:1551 - Rijnvogels, fc JO14-3(07) 1 - 55 - VELO JO14-3(09) J. (Jaap) Kuijt
10:303A1 - Rijnvogels, fc MO11-1(06) 1 - 00 - Quick MO11-1(05) Veld opbouwen + opruimen
11:302B-2Rijnvogels, fc JO10-1(12) -Voorschoten`97 JO10-2(08) Veld opruimen
11:302A0 - Rijnvogels, fc JO12-2(01) 0 - 44 - Warmunda, sv JO12-1(03) Veld opbouwen + opruimen
11:3012 - Rijnvogels, fc 2(14) 2 - 22 - Noordwijk 2(16) W. (Wouter) van der Geest
12:00veld 21 - Van Nispen JO17-1 1 - 22 - Rijnvogels, fc JO17-4 M. (Marco) van der Star
12:00veld 1 licht0 - SEV 8 0 - 55 - Rijnvogels, fc 9 H.L. (Herman) van der Heiden
12:004Rijnvogels, fc VR4(02) LSVV 70 VR2(04) Afgeschermd
12:0033 - Rijnvogels, fc 3(15) 3 - 33 - BSC '68 2(13) Afgeschermd
12:30veld 10 - Odysseus '91 VR1 0 - 66 - Rijnvogels, fc VR1 V.C. (Vincent) ten Voorde
12:302DRijnvogels Mini/Kabouters(09) -Trainen
12:302C4 - Rijnvogels JO7-1(01) 4 - 111 - VVSB JO7-2(03)
13:004B3 - Rijnsburgse Boys JO11-3(k8) 3 - 22 - Rijnvogels, fc JO11-2(k20)
13:00veld 26 - Wassenaar, s.v. JO19-2 6 - 22 - Rijnvogels, fc JO19-2 J. (Jaap) van Wissen
13:0022 - Rijnvogels, fc VR2(06) 2 - 11 - Zuidland VR1(05) L. (Leen) Molenaar
13:30veld 31 - SV Leidschenveen JO14-3 14 - 0 - Rijnvogels, fc JO14-4 M. (Murat) Kocamis
14:00veld 24 - Sporting Leiden 7 4 - 11 - Rijnvogels, fc 5 M.A. (Marnix) van der Weide
14:00veld 3 licht2 - Valken'68 4 2 - 33 - Rijnvogels, fc 4 A.J. (Johan) Kerpershoek
14:0030 - Rijnvogels, fc 8(12) 0 - 33 - VVSB 11(08) L (Leen) van Beelen
14:3015 - Rijnvogels(10) 5 - 00 - XerxesDZB(11) M. (Matthijs) Jobse
15:00veld 82 - Hillegom sv 6(KK.2) 2 - 77 - Rijnvogels, fc 6(KK.19) R.A. (Rob) Stroombergen

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media