HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Speelschema week 36 (05/09/22 tm 11/09/22)

Sorteer op:
Tijd Veld Thuis Uitslag Uit Scheids Opmerkingen
Dinsdag 6 september
20:00veld 1 (4 wedstrijden)5 - Rijnvogels, fc 2(10) 5 - 33 - Katwijk 2(11) Afgeschermd
20:00veld 11 - Meerburg JO16-2(01) 1 - 44 - Rijnvogels, fc JO16-1(10)
Woensdag 7 september
19:30veld 1 (4 wedstrijden)0 - Rijnvogels, fc 7(12) 0 - 55 - Quick Boys 11(16) P.J. (Peter) Souverijn
20:00veld 1-ASWH1 - ASWH(01) 1 - 11 - Rijnvogels(02) S. (Sander) de Brito Roque
20:15veld 1sv Hillegom Vr1 -Rijnvogels B-sel.
Zaterdag 10 september
08:30veld 1-Toofan/Die Haghe/PGS B1 - Toofan MO12-1 1 - 99 - Rijnvogels, fc MO12-1
09:00veld 2 B0 - Rijnvogels, fc JO12-1(7) 0 - 161 - Warmunda, sv JO12-1(9)
09:00veld 2 A1Rijnvogels, fc JO10-2(6) -Quick Boys JO10-5(5)
09:00veld 2 A2Rijnvogels, fc JO9-2(1) -FC Oegstgeest JO9-3(3)
09:00veld 33 - Rijnvogels, fc JO14-1(14) 3 - 22 - Quick Boys JO14-2(16) Afgeschermd
09:00veld 1 (4 wedstrijden)3 - Rijnvogels, fc JO16-1(13) 3 - 00 - Lugdunum JO16-1(15) Afgeschermd
09:30veld 2 A1Katwijk JO9-3 -Rijnvogels JO9-1JM Afgelast
09:45veld 2a-UVS (pup veld) A2UVS JO8-5 -Rijnvogels, fc JO8-1
09:45veld 65 - Quick Boys JO14-4 5 - 11 - Rijnvogels, fc JO14-2 Afgeschermd
09:45veld 3Foreholte JO15-2(8) -Rijnvogels, fc JO15-1(15) T. (Tom) Roebroeck
10:30veld 2 A2Rijnvogels, fc JO8-2(1) -SVO Buytenpark JO8-2(3)
10:30veld 2 B2 - Rijnvogels, fc JO11-2(2) 2 - 99 - Valken'68 JO11-4JM(4)
10:30veld 5 (3 wedstrijden jeugd)Rijnvogels G1(7) -Trainen
10:30veld 2 A1Rijnvogels, fc JO10-1(6) -Teylingen JO10-1(5)
10:30veld 32 - Rijnvogels, fc JO19-1(12) 2 - 11 - Voorschoten`97 JO19-7(8) R.J. (Ruud) van Es
11:30veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels, fc 2(10) 1 - 11 - Quick Boys 4(11) J. (Johan) van der Luijt
11:30veld 4 niet volledig volplannen2 - Katwijk 4 2 - 44 - Rijnvogels, fc 8 A.C. (Arie) Plug
11:45veld 4 geen A-cat. A4 - Rijnsburgse Boys JO11-2(7) 4 - 33 - Rijnvogels, fc JO11-1(19)
11:50veld 31 - Meerburg JO16-4(04) 1 - 101 - Rijnvogels, fc JO16-2(06) M.J.V. (Mareno) Stafleu
12:15veld 31 - Rijnvogels, fc JO18-2(13) 1 - 33 - Blauw-Zwart JO18-2(15)
12:15veld 3Rijnvogels, fc JO18-1 -FC Lisse JO18-3
12:15veld 10 - Van Nispen VR2(5) 0 - 88 - Rijnvogels, fc VR5(6) F.H. (Floor) van der Meij
13:00veld 13 - DWO 5 3 - 33 - Rijnvogels, fc 5
13:25veld 6FC Oegstgeest 8 -Rijnvogels, fc 11
14:15veld 33 - Voorschoten`97 11 3 - 11 - Rijnvogels, fc 9 H. (Hans) Wesselman
14:30veld 1 (4 wedstrijden)1 - Rijnvogels, fc VR2(6) 1 - 00 - Football Factory VR1(5) S. (Simon) Sip
14:30veld 6LYRA VR1 -Rijnvogels, fc VR3
14:30veld 21 - Rijnvogels, fc 6(14) 1 - 77 - Wanica Star 3(16)
14:30veld 32 - Rijnvogels, fc 4(13) 2 - 11 - ODB 3(15)
14:30veld 3Rijnvogels, fc 10 -Sporting Leiden 9
15:00veld 12 - Sportlust '46 2 - 22 - Rijnvogels W.H. (Wim) Bronsvoort
15:10veld 6FC Oegstgeest JO19-4 -Rijnvogels, fc JO19-2
15:30veld 10 - Saestum VR2(K12) 0 - 66 - Rijnvogels, fc VR1(K09) T.R. (Thomas) Bode
16:15veld 25 - Quick Boys 5 5 - 33 - Rijnvogels, fc 3
16:30veld 11 - FC Oegstgeest MO17-3 1 - 11 - Rijnvogels, fc MO17-1 Afgeschermd

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media