Tijd | Veld | Thuis | Uitslag | Uit | Scheids | Opmerkingen |
Donderdag 7 maart | ||||||
19:30 | RKDEO veld 1 | 3 - RKDEO VR1 | 3 - 10 | 1 - Rijnvogels, fc VR1 | J.P. (Jean-Paul) de Vreede | |
20:00 | veld 1 | 7 - Quick Boys | 7 - 0 | 0 - Rijnvogels | ||
Vrijdag 8 maart | ||||||
19:00 | veld 2 B | 3 - Rijnvogels, fc 35+1 | 3 - 0 | 0 - Voorschoten`97 35+3 | ||
19:30 | veld 1 B | 1 - LFC 45+1 | 1 - 0 | 0 - Rijnvogels, fc 45+1 | ||
20:00 | veld 1 B | 4 - Rijnvogels, fc 45+1 | 4 - 1 | 1 - DoCoS 45+1 | ||
20:00 | veld 3 B | 1 - Rijnvogels, fc VR30+1 | 1 - 0 | 0 - UVS VR30+1 | ||
20:00 | veld 2 B | 4 - Quick Boys 35+4 | 4 - 2 | 2 - Rijnvogels, fc 35+1 | ||
20:30 | veld 2 B | Rijnvogels, fc 35+1 | Roodenburg 35+1 | |||
20:30 | veld 3 B | 1 - Rijnvogels, fc VR30+1 | 1 - 1 | 1 - Voorschoten`97 VR30+2 | ||
20:30 | veld 1 A | 0 - UVS 45+1 | 0 - 3 | 3 - Rijnvogels, fc 45+1 | ||
21:00 | veld 1 A | 0 - Rijnvogels, fc 45+1 | 0 - 2 | 2 - Noordwijk 45+1 | ||
21:00 | veld 2 A | 2 - FC Oegstgeest 35+2 | 2 - 2 | 2 - Rijnvogels, fc 35+1 | ||
21:00 | veld 3 A | 1 - Blauw-Zwart VR30+1 | 1 - 2 | 2 - Rijnvogels, fc VR30+1 | ||
Zaterdag 9 maart | ||||||
08:45 | veld 3 A1 | Noordwijk JO9-4(9) | - | Rijnvogels, fc JO9-3(10) | ||
09:00 | veld 3 A | 1 - Rijnvogels, fc JO12-1(10) | 14 - 1 | - SV Warmunda JO12-1(11) | ||
09:00 | veld 2 B2 | Rijnvogels, fc JO8-3(6) | - | Valken'68 JO8-3(5) | ||
09:00 | veld 2 B1 | Rijnvogels, fc JO8-2(14) | - | Quick Boys JO8-9(16) | ||
09:00 | 2C | 2 - Rijnvogels JO7-1 | 2 - 11 | 1 - Abbenes JO7-1 | Veld 2D | |
09:00 | veld 2 A2 | Rijnvogels JO9-1JM(14) | - | Ter Leede JO9-2(16) | ||
09:00 | veld 6 A1 | Ter Leede JO7-1 | - | Rijnvogels JO7-2 | ||
09:00 | veld 3 B | 4 - Rijnvogels, fc JO11-1(1) | 4 - 3 | 3 - Blauw-Zwart JO11-2(3) | ||
09:00 | veld 1 (4 wedstrijden) | 5 - Rijnvogels, fc JO13-1(12) | 5 - 5 | 5 - HVV JO13-6(8) | ||
09:00 | veld 2 A1 | Rijnvogels, fc JO10-2(6) | - | Valken'68 JO10-6(5) | ||
09:45 | veld 8-DSVP A | 0 - DSVP JO11-10 | 0 - 11 | 1 - Rijnvogels, fc JO11-3 J/M | ||
10:00 | veld 3 B1 | VVSB JO10-1 | - | Rijnvogels, fc JO10-1 J/M | ||
10:00 | veld 1-WIK A | 1 - WIK G2 | 1 - 5 | 5 - Rijnvogels, fc G1 | J. (Johan) Veninga | |
10:00 | veld 1 | 5 - SJZ JO15-2JM(7 - achter tribune) | 5 - 4 | 4 - Rijnvogels, fc JO15-2(5) | T. (Thijs) Feenstra | |
10:00 | veld 4 JO 10,9, en 8 B2 | FC Lisse JO9-3(20) | - | Rijnvogels, fc JO9-2(8) | ||
10:30 | veld 2 B | 1 - Rijnvogels, fc JO11-2(7) | 14 - 3 | - Sporting Leiden JO11-1(9) | ||
10:30 | veld 1 (4 wedstrijden) | 4 - Rijnvogels, fc JO15-1(13) | 4 - 1 | 1 - SVC'08 JO15-2(15) | A. (Arie) Kuijt | |
10:30 | veld 3 | 1 - Rijnvogels, fc MO13-1(2) | 1 - 3 | 3 - Atletico Club Amsterdam MO13-1(4) | H. (Hans) Kuijt | |
10:45 | veld 4 A2 | SVC'08 JO8-2(7) | - | Rijnvogels, fc JO8-1(1) | ||
11:30 | veld 1 | 0 - Van Nispen VR1(5) | 0 - 11 | 1 - Rijnvogels, fc VR4(6) | F.H. (Floor) van der Meij | |
12:00 | veld 3 | 0 - Valken'68 MO17-1 | 0 - 1 | 1 - Rijnvogels, fc MO17-1 | ||
12:15 | veld 1 (4 wedstrijden) | 2 - Rijnvogels, fc VR2(6) | 2 - 0 | 0 - SJZ VR1(5) | B. (Ben) Berk | |
12:15 | veld 2 | 0 - Rijnvogels, fc JO17-1(12) | 0 - 4 | 4 - SJC JO17-2(8) | A. (Adri) Ouwehand | |
12:15 | veld 3 | 4 - Rijnvogels, fc JO16-1(14) | 4 - 1 | 1 - Blauw-Zwart JO16-1(16) | W.J. (Wilco) Kuijt | |
12:30 | 03-veld 3-De Meer /DVVA | Meer De sv. VR1 | Rijnvogels, fc VR3 | B. (Ben) ter Hofstede | ||
13:00 | veld 5 A - veld 5 | 4 - SJC, JO12-5JM(5) | 4 - 3 | 3 - Rijnvogels, fc JO12-2(6) | Z. (Z.) Zelffluiten | |
13:00 | veld 5 | 1 - FC Lisse JO19-3(11) | 1 - 1 | 1 - Rijnvogels, fc JO19-1(14) | ||
14:15 | veld 2 | 6 - Rijnvogels, fc 7(13) | 6 - 1 | 1 - SJC 8(15) | Zelf fluiten | |
14:15 | veld 3 | 2 - Rijnvogels, fc MO20-1(2) | 2 - 1 | 1 - FC Oegstgeest MO20-1(4) | C. (Colin) van Duijn | |
14:15 | veld 1 | 5 - ARC JO18-1 | 5 - 3 | 3 - Rijnvogels, fc JO18-1 | Afgeschermd | |
14:15 | veld 1 (4 wedstrijden) | 2 - Rijnvogels, fc 5(14) | 2 - 8 | 8 - EMM'21 3(16) | J. (Jesper) de Ruiter | Zelf fluiten |
14:30 | veld 2 | 6 - VUC 4 | 6 - 2 | 2 - Rijnvogels, fc 9 | ||
14:30 | veld 2 | 1 - SV Warmunda 3(7) | 1 - 1 | 1 - Rijnvogels, fc 6(8) | Afgeschermd | |
15:30 | veld 5 | 3 - Rijnsburgse Boys 2(13) | 3 - 3 | 3 - Rijnvogels, fc 2(9) | R.M (Robin) Straub | |
16:15 | veld 6 | 0 - Quick Boys 5(26) | 0 - 5 | 5 - Rijnvogels, fc 4(4) |
Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media