COVID-19 Informatie
HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

CONTACT | Actuele e-mailadressen

Beste,

De afgelopen maanden is het gehele e-mailbestand van FC Rijnvogels geactualiseerd en opgeschoond.  Voor iedereen (in- en extern) moet het gemakkelijker zijn om direct in contact te komen met de juiste afdeling- of commissie door middel van onderstaande e-mailbestand:

 

Omschrijving: E-mailadres:
Accomodatieplanning accomodatieplanning@fcrijnvogels.nl
Algemene zaken algemenezaken@fcrijnvogels.nl
Businessclub businessclub@fcrijnvogels.nl
Corona corona@fcrijnvogels.nl
Evenementen evenementen@fcrijnvogels.nl
Facilitair facilitair@fcrijnvogels.nl
Facturen facturen@fcrijnvogels.nl
G-afdeling gvoetbal@fcrijnvogels.nl
Het Rijnvogels Gevoel info@hetrijnvogelsgevoel.nl
Hoofdjeugdopleiding hjo@fcrijnvogels.nl
ICT ict@fcrijnvogels.nl
Info algemeen info@fcrijnvogels.nl
Jeugdactiviteiten jeugdactiviteiten@fcrijnvogels.nl
Kantine kantine@fcrijnvogels.nl
Kantineverhuur verhuur@fcrijnvogels.nl
Kleding kleding@fcrijnvogels.nl
Kledingshop kledingshop@fcrijnvogels.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@fcrijnvogels.nl
Ledenpassen ledenpassen@fcrijnvogels.nl
Materialen materialen@fcrijnvogels.nl
Normen en waarden normenenwaarden@fcrijnvogels.nl
Oefenwedstrijden oefenwedstrijden@fcrijnvogels.nl
Penningmeester penningmeester@fcrijnvogels.nl
Public Relations pr@fcrijnvogels.nl
Schoonmaak schoonmaak@fcrijnvogels.nl
Secretariaat secretariaat@fcrijnvogels.nl
Sleutelbeheer sleutelbeheer@fcrijnvogels.nl
Stichting de Kooltuin kooltuin@fcrijnvogels.nl
Techn. commissie heren tc@fcrijnvogels.nl
Techn. commissie vrouwen tcvrouwen@fcrijnvogels.nl
Toernooien toernooien@fcrijnvogels.nl
Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@fcrijnvogels.nl
Vicevoorzitter vicevoorzitter@fcrijnvogels.nl
Voetbalschool voetbalschool@fcrijnvogels.nl
Voorzitter voorzitter@fcrijnvogels.nl
Vrijwilligers vrijwilligers@fcrijnvogels.nl
Vrouwen dames@fcrijnvogels.nl
Wedstrijdsecr. jeugd wedstrijdsecretariaatjeugd@fcrijnvogels.nl
Wedstrijdsecr. senioren wedstrijdsecretariaatsenioren@fcrijnvogels.nl

In de loop van augustus – september 2021 zal ook een actueel organogram en commissieoverzicht volgen.

Sportieve groet,

Bestuur | FC Rijnvogels

03/08/2021

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media