Selectienieuws | Keeper Pim van der Plas stopt na dit seizoen

Pim neemt na 4 seizoenen afscheid als keeper van ons Vlaggenschip.

Helaas moeten wij als Technische Commissie melden dat we naast alle blijvers en nieuwkomers, nu ook een afscheid van een routinier en betrouwbare sluitpost moeten aankondigen.

De 26-jarige geboren en getogen Katwijker kwam in de zomer van 2022 over van Quick Boys en heeft vele wedstrijden als eerste keeper voor FC Rijnvogels onder de lat gestaan. Hij heeft veel voor de selectie betekend en stond elke wedstrijd met veel plezier en trots in de goal. Sinds dit seizoen bekijkt Pim vaker als reservekeeper de wedstrijden vanuit de dug-out, in plaats van zelf onder de lat te staan. Ook de tijd en energie die hij stopt in deze sport, valt niet meer te combineren met zijn opleiding. Deze factoren heeft Pim doen besluiten om na dit seizoen te stoppen met voetbal.

Wij willen Pim bedanken voor alles wat hij heeft gedaan voor de club en wensen hem nog veel succes toe voor de rest van het lopende seizoen, maar ook met het afronden van zijn studie! Wij hopen je in de toekomst graag nog vele malen als supporter op de Kooltuin te treffen.

Technische Commissie FC Rijnvogels

Deel dit bericht