HOOFDSPONSOR
Hoofdsponsor van FCRIJNVOGELS CORNELIS VROLIJK

Heren 2 | Tweede toont veerkracht maar mist de volle buit

Het tweede dat de punten hard nodig heeft, toonde veerkracht tijdens de wedstrijd FCR 2-BVCB 2. Tot twee keer toe werd een achterstand genivelleerd maar het lukte hen niet om in de slotfase nog over de tegenstander heen te gaan en zodoende met een puntje genoegen moest nemen.

‘Het was van onze kant een tamme eerste helft en waarom kan het in de tweede helft dan wel?’’ vroeg trainer Roy Mulder zich na afloop terecht af. Het zal hem ook niet zijn ontgaan dat het na de rust inbrengen van Mark Mieras en Matthijs Heeringa een flinke slok op een borrel scheelde. Zij waren betrokken bij twee doelpunten. Op aangeven van Mark Mieras tekende Heeringa de gelijkmaker aan en een grove charge op hem binnen de zestien was overrijp voor een penalty. Mark Mieras stuurde doelman Giovanni van der Schans feilloos het verkeerde bos in, hetgeen de gelijkmakende 3-3 betekende. Ook Mieras drukte hiermee zijn stempel op de wedstrijd.

Het was zoals trainer Roy Mulder al aangaf, een tamme eerste helft. De gastheren wisten geen enkele keer de Bergschenhoekse sluitpost in verlegenheid te brengen. De gasten daarentegen wisten wel eenmaal het Katwijkse net te vinden toen na een vrije trap doelman Stijn Driebergen de bal niet goed verwerkte en Winston Tourné de rebound binnen werkte, 0-1 hetgeen ook de ruststand was. Toen kort na de hervatting de gasten een zee van ruimte op rechts kregen strafte Senna Ram dit genadeloos af door de 0-2 binnen te rammen. Gezien het beeld van de wedstrijd leek het over en uit voor de Vogels. Maar zie, het geluk hielp hen een handje door een eigen doelpunt van de bezoekers. Op dat moment kwam de geest uit de Katwijkse fles. Vanaf toen werd er gevoetbald en het geloof in meer keerde terug. De gelijkmaker kwam dus op naam van Matthijs Heeringa en Mark Mieras leek daarna een mogelijkheid op de 3-2 te hebben. Maar zijn val lokte de arbiter niet uit zijn tent om hiervoor naar de stip te wijzen. Kort daarop weer achter de feiten aan. Een vrije trap van net buiten de zestien werd over de muur gekruld en Tim de Rooy zette zijn team weer aan de positieve kant van de score, 2-3. Dus wederom op jacht naar de gelijkmaker. Matthijs Heeringa maakte na een charge ongewild kennis met het kunstgras en Mark Mieras klaarde het klusje vanaf de kalkstip, 3-3. De thuisclub op jacht naar de winnende, onherkenbaar vanuit het eerste bedrijf. Maar ondanks de druk en de mogelijkheden lukte het niet om de volle buit over de streep te trekken en bleef de teller op 3-3 steken. Op basis van de tweede helft wellicht iets te weinig aan deze ontmoeting over gehouden. Er volgen nog zware weken voor de Vogels.

08/03/2025


Alle wedstrijdverslagen van Heren 2

Copyright 2016 · Alle rechten voorbehouden · handMade in Noordwijk by Outhands Internet & Media